Понад 50 років ми використовуємо ноу-хау

Понад 50 років ми використовуємо ноу-хау, силу інновацій та знань наших співробітників, аби надати нашим клієнтам необхідну безпеку та внутрішній спокій.

Задоволені клієнти- це наша міра успіху. Від Європи до Південної Америки та Африки, від Середнього Сходу до Південно-Східної Азії та Океанії.

MC-Bauchemie вже понад 50 років надає передові рішення для покращення якостей бетону, а також захисту та ремонту споруд. Розпочавши свою роботу 1961 року з 25 співробітників, на сьогоднішній день група МС з більш ніж 2500 співробітниками у понад 40 країнах належить до провідних міжнародних виробників будівельної хімії.

Кожен продукт може відіграти вирішальну роль

Кожен продукт може відіграти вирішальну роль для всієї будівлі або її ремонту. Вибір неправильного продукту або ж його неправильне використання може призвести до пошкодження будівельних елементів, а в екстремальних випадках навіть загрожувати життю. Тому проектанти, інженери та підрядники несуть за це велику відповідальність.

Ми розуміємо, що мова йде не лише про Вашу власну репутацію, а й про репутацію компанії і безпеку людей. Тому ми починаємо кожен проект з необхідною ретельністю, щоб надати нашим клієнтам та партнерам необхідну безпеку і внутрішній спокій. Ви можете покластися на наші ґрунтовні технічні консультації та рішення. Бути частиною MC означає взяти на себе відповідальність за життя та репутацію. Ми сприймаємо будівництво серйозно.

BE SURE. BUILD SURE.